homerecording.be forum

Ga terug   homerecording.be forum > Basisinformatie (home)recording > Artikels, tutorials en interviews

Artikels, tutorials en interviews Tutorials, informatieve artikels, interviews met bekende (home)recorders of muzikanten, getting started guides enzovoorts. Enkel solide informatieve artikels worden hier weerhouden! Je mag natuurlijk wel feed-back geven op geposte artikels.

Reageren
 
LinkBack Discussietools Weergave
  #31 (permalink)  
Oud 22-08-2009, 17:34
Literecordings's schermafbeelding
Senior Member
 
Geregistreerd: Jun 2007
Locatie: Herenthout
Berichten: 555
Reputatie: Literecordings wordt hier goed onthaald
Standaard Re: Tutorial: Opname technieken: Drum

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Alexxx Bekijk bericht
Ik ga meestal meteen de panning zetten, voor ik de mix maak. ANders heb je wel wat moeite om de breedte van de kit te voelen, niet?
Misschien wel maar de klank kleur maak ik soms in mono.

Zo voeg ik ook vaak als laatste mijn reverb toe. Als je in mono zonder reverb u mix goed, krachtig,... kunt laten klinken en je moet dan de "kers op de taart" nog doen kan het alleen maar beter worden.

My 2 cents.
__________________
Te Koop : Roland MC-505: 300€ of bod
www.literecordings.be
Met citaat reageren
  #32 (permalink)  
Oud 12-04-2010, 03:01
Member
 
Geregistreerd: Jan 2010
Locatie: Over-mere
Berichten: 37
Reputatie: Masshu is op goeie weg
Standaard Re: Tutorial: Opname technieken: Drum

De recorderman technieken werken deze ook live?
Ik heb BV. maar 8 kanalen beschikbaar, waarvan 3 voor de drum (2xGuit. 1xBass 2xvocals).
(firepod met jammer genoeg maar 8 kanalen, tenzij iemand mij een firepod extra wil lenen voor een avond in de regio limburg ).
Met citaat reageren
  #33 (permalink)  
Oud 12-04-2010, 17:34
bracky's schermafbeelding
Senior Member
 
Geregistreerd: May 2009
Locatie: wetteren, belgie
Berichten: 457
Reputatie: bracky is op goeie weg
Standaard Re: Tutorial: Opname technieken: Drum

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Masshu Bekijk bericht
De recorderman technieken werken deze ook live?
Ik heb BV. maar 8 kanalen beschikbaar, waarvan 3 voor de drum (2xGuit. 1xBass 2xvocals).
(firepod met jammer genoeg maar 8 kanalen, tenzij iemand mij een firepod extra wil lenen voor een avond in de regio limburg ).
hey massu,bij ons laatste optreden heeft de technieker ook maar 3mics gebruikt voor de drum, bdrum, snare en 1ovh. en ik kan u verzekeren, het klonk zoals ze bij ons zeggen, als een belle. vraag me niet welke mics dat waren. k'weet wel dat voor snare een sm57 werd gebruikt. es proberen zou ik zeggen! succes.grt ju.
Met citaat reageren
  #34 (permalink)  
Oud 12-04-2010, 17:39
Vintage Member
 
Geregistreerd: Mar 2009
Locatie: Gent, Oost-Vlaanderen
Berichten: 1,677
Reputatie: Bosjanet wordt hier goed onthaaldBosjanet wordt hier goed onthaaldBosjanet wordt hier goed onthaald
Standaard Re: Tutorial: Opname technieken: Drum

Kick sowieso versterken.

Ik zou kick + snare + OH (zoals de OH die niet boven de snare hangt in recorderman) of kick + 2x OH (recorderman) nemen.

Als je snare versterkt en recorderman gebruikt, raad ik aan om de OH's meer naar de toms & cymbalen te richten dan naar de snare.
Met citaat reageren
  #35 (permalink)  
Oud 10-06-2010, 15:23
bracky's schermafbeelding
Senior Member
 
Geregistreerd: May 2009
Locatie: wetteren, belgie
Berichten: 457
Reputatie: bracky is op goeie weg
Standaard Re: Tutorial: Opname technieken: Drum

hey guy's, wat ik persoonlijk nagenoeg de beste snare klank vind, is bij het nr: get ready van the rare earth (long version).Ik weet wel niet of het live is gespeelt of herwerkt in de studio.Wat ook in de buurt komt is de drumsound van rammstein bij het nr: stein by stein.(k'weet niet hoe het juist geschreven word, mijn duits ist nie so goet) check even.Grt ju.
__________________

if it's not workout the way you want, stay olympic calm.
Met citaat reageren
Reageren

Labels
drum, opname technieken, tutorial

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Trackbacks are Aan
Pingbacks are Aan
Refbacks are Aan

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Tutorial: Opname technieken: Elektrische gitaar Sjaan Artikels, tutorials en interviews 47 10-01-2010 09:35
Geluidstechniek.be: zoekmachine voor audio technieken. billybear Roddels & naast-de-kwestie 5 16-11-2006 15:47
Opname drum op pc U2fan Beginners-forum 7 07-08-2006 19:24
Tutorial: info-vergaring: Hoe neem je het beste drum op? Sjaan Artikels, tutorials en interviews 11 24-07-2006 14:51
Opname drum 2 mics + Artcessories Promix Drummer-in-a-band Beginners-forum 2 23-02-2006 22:29


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:20.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2 ©2009, Crawlability, Inc.
Alle inhoud Copyright Homerecording.be 2003-2010
This website received pageviews from july 2003.